Spillere sammenlignet i sæsonen

Sammenlign spillere

2 / 4 spillere

FC Midtjylland

Back

Impact Score

50.0/ 100

Tidligt sæsonestimat

Kampe
9
Minutter
373
Stærkeste kategori
Score for defensiv aktivitet 62.1
Spillestil
Offensiv back

Superliga · 2026/2027

Falkirk

Back

Impact Score

70.6/ 100

Kampe
12
Minutter
995
Stærkeste kategori
Score for kreativ indflydelse 94.0
Spillestil
Ingen tydelig spillestil

Premiership · 2026/2027

Sæsonsammenligning

Bedste registrerede værdi
Sæsonsammenligning af Béni Junior, Ryan Strain
Statistik01Béni Junior02Ryan Strain

Overblik

Impact Score50.0Bedste registrerede værdi: 70.6
Kampe9Bedste registrerede værdi: 12
Kampe fra start2Bedste registrerede værdi: 12
Spillede minutter373Bedste registrerede værdi: 995
Mål00
Assists2Bedste registrerede værdi: 5
Gennemsnitlig kampbedømmelse6.65Bedste registrerede værdi: 7.23
Gule kortBedste registrerede værdi: 02
Røde kortIkke tilgængeligIkke tilgængelig

Angreb

Afslutninger pr. 900.48Bedste registrerede værdi: 0.63
Skud på mål pr. 900.24Bedste registrerede værdi: 0.27
Succesfulde driblinger pr. 900.48Bedste registrerede værdi: 0.63
Andel afslutninger på målBedste registrerede værdi: 50.0%42.9%
Andel succesfulde driblingerBedste registrerede værdi: 50.0%46.7%
Afslutninger sammenlignet med ligaen48.8Bedste registrerede værdi: 50.9
Driblinger sammenlignet med ligaen52.4Bedste registrerede værdi: 55.6

Afleveringer & chanceskabelse

Assists pr. 90Bedste registrerede værdi: 0.480.45
Afleveringer pr. 9038.12Bedste registrerede værdi: 48.03
Præcise afleveringer pr. 9029.44Bedste registrerede værdi: 37.36
Afleveringer i sidste tredjedel pr. 90Bedste registrerede værdi: 9.418.32
Nøgleafleveringer pr. 900.72Bedste registrerede værdi: 2.35
Skabte chancer pr. 900.72Bedste registrerede værdi: 2.35
Afleveringspræcision77.2%Bedste registrerede værdi: 77.8%
Præcision i lange afleveringer34.8%Bedste registrerede værdi: 44.8%
Afleveringer sammenlignet med ligaen50.5Bedste registrerede værdi: 68.1
Chanceskabelse sammenlignet med ligaen49.2Bedste registrerede værdi: 94.1

Boldsikkerhed

Boldberøringer pr. 9060.32Bedste registrerede værdi: 85.84
Boldtab pr. 90Lavere er bedreBedste registrerede værdi: 17.3723.70
Boldsikkerhed sammenlignet med ligaen24.0Bedste registrerede værdi: 51.4

Forsvar

Tacklinger pr. 901.93Bedste registrerede værdi: 2.35
Opsnappede bolde pr. 90Bedste registrerede værdi: 1.451.36
Clearinger pr. 901.93Bedste registrerede værdi: 2.44
Bolderobringer pr. 904.83Bedste registrerede værdi: 6.24
Fejl der fører til afslutning pr. 90Lavere er bedreIkke tilgængelig0.09
Dueller pr. 908.45Bedste registrerede værdi: 10.58
Vundne dueller51.4%Bedste registrerede værdi: 53.0%
Forsvar sammenlignet med ligaen58.5Bedste registrerede værdi: 70.7
Dueller sammenlignet med ligaen52.2Bedste registrerede værdi: 65.3

Spillestil / kategoriscorer

Score for afslutninger uden straffesparkFor få dataFor få data
Score for kreativ indflydelse55.0Bedste registrerede værdi: 94.0
Score for defensiv aktivitet62.1Bedste registrerede værdi: 79.2
Score for defensiv pålidelighedIkke offentliggjort30.6
Score for boldsikkerhed1.5Bedste registrerede værdi: 15.0
Score for offensiv trusselFor få data89.3
SpillestilOffensiv backIngen tydelig spillestil

Lighed i spillestil

49 / 100

Spillestil, ikke spillerens kvalitet.

Kun færdigspillede kampe. Tal pr. 90 minutter tager højde for spilletiden; flere aktioner betyder ikke altid en bedre præstation.

Impact Score og kategoriscorer følger de gældende regler for offentliggørelse. Ligasammenligningen sammenligner spillere med andre i samme rolle og sæson, så forskellige roller eller ligaer har forskellige sammenligningsgrupper.

Ikke tilgængelig: ingen registreret værdi. For få data: datagrundlaget opfylder ikke kravene. Ikke offentliggjort: scoren vises ikke efter de gældende regler for offentliggørelse.

Metoden bag scorerne (på engelsk)